Liitu uudiskirjaga!

Koostööpartnerid
 
   

Tere tulemast Roserii veebipoodi!

Roserii looduspood nüüd avatud Tallinnas!


Asukoht on Mustamäe tee 60, Tallinn, I korrus. Sisenedes on otse näha meie armas poeke koos meie logodega!

Vaata asukohta Google Mapsis SIIN.

Lahtioleku ajad 

T-R  11-18
L 11-15
Loe lisaks
 

UUS KAUBAMÄRK - AMAFLORA!

Itaaliast pärit naturaalse kosmeetika bränd Amaflora, mis kasutab orgaanilisi ja efektiivseid nahka hooldavaid koostisaineid. Tooted on dermatoloogiliselt testitud, vegan, eetiliselt toodetud ja Natrue sertifikaadiga.

Vaata tooteid

 

CALENA NATIV SOODUS!

 
Calena Nativ toorkosmeetikaga tutvumiseks erisoodustus -40%! Soodustused kehtivad kuni kaupa jätkub! Calena Nativ soodustooted saadaval ka kaupluses.

 

UUS KAUBAMÄRK - KOKOS!

Esimesed Eestis toodetud sooda deodorandid! Kõik tooted valmivad käsitööna ning on vegan. Pakendid on biolagunevad ja toode kodumaine! Vali endale sobiv lõhn juba täna!

Vaata tooteid

LEMMIKLOOMA TOOTED -10%Hiina Koera aasta alguse puhul kõik lemmikloomatooted -10%! Näita, et hoolid ja paku oma lemmikule tõelist hoolitsust ökoloogiliste MiFido toodetega! Pakkumine kehtib kuni 23.veebruar.
Vaata tooteid

 

 

UUS TOODE -
FOUR SALTS!


Nelja soola segu on nelja võimsa karbonaatsoola kombinatsioon. Toidulisand aitab sul võidelda keha liig-happelisusega ja tasakaalustab sinu pH taset kehas!
Vaata toodet

 

 

KINKEKAART
 Roserii veebipoes ja kaupluses on nüüd võimalik soetada endale 10, 15 või 50 eurone kinkekaart! Kingi sõbrale jõuludeks ja ta saab ise valida, mida ta kõige rohkem vajab!
Vali välja!